Rozdanie nagród!

Za nami rozdanie dyplomów i nagród rzeczowych w konkursie fotograficznym pt. (Nie)znane kapliczki, krzyże i figury przydrożne naszego regionu. Cieszymy się, że tyle osób nadesłało prace.

Dziękujemy uczestnikom konkursu i członkom ich rodzin za liczne przybycie. Gratulujemy zwycięzcom. Nieobecnych na rozdaniu nagród prosimy o ich odbiór do końca października br. w Pałacyku Oborskich.

Składamy również podziękowania członkom jury za ocenę prac. Ponadto jesteśmy ogromnie wdzięczni Panom Stanisławowi Brygowi, właścicielowi Laboratorium i Sklepów „Foto Lab”, i Markowi Graniczkowskiemu, właścicielowi „Granmark” Pracowni Fotografii, za przekazanie nagród dla zwycięzców konkursu.

Jednocześnie zapraszamy do uczestniczenia w innych propozycjach Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich”. Już 12 października otwieramy o godzinie 18.00 wystawę pt. II wojna światowa w Mielcu i okolicy.