Konkurs – Artystyczne drogi do Niepodległości!

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu – Pałacyk Oborskich oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu zapraszają do udziału w konkursie Artystyczne drogi do Niepodległości.

Konkurs skierowany jest do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych i oraz III klas gimnazjów. Łączy w sobie wiedzę z kilku dziedzin: historii, języka polskiego oraz historii sztuki. Składa się z dwóch etapów: szkolnego oraz powiatowego.

Etap szkolny odbywa się w szkołach w terminie od 2 do 9 listopada 2018, której uczniowie zgłosili się do udziału w rozgrywce. Placówki zobowiązane są zgłosić swój udział do organizatorów konkursu.

Etap oraz finał powiatowy odbędzie się 14 listopada 2018 roku w Domu Kultury SCK przy al. Niepodległości 7 o godzinie 10.00.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat wymagań można uzyskać pod numerami telefonów: M. Głodzik, tel. 691 881 885, M. Stryczek, tel. 663 320 772.

Regulamin konkursu dostępny jest w załączniku. Regulamin

Zachęcamy do udziału w konkursie‼