Konkurs Wakacyjny

Muzeum zaprasza dzieci od 4 do 10 lat do udziału w konkursie plastycznym „Moje Muzeum”. Zadaniem Uczestników jest stworzenie pracy plastycznej w dowolnie wybranej technice artystycznej (format A3).Tematem prac ma być mieleckie muzeum, Pałacyk Oborskich lub filia fotograficzna Jadernówka. Prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Organizatora Konkursu, na adres:

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu - Pałacyk Oborskich.

ul. Legionów 73 , 39 – 300 Mielec

z dopiskiem na kopercie: "Konkurs plastyczny”

w terminie do 24 sierpnia 2018 r.

Biorąc udział w konkursie Uczestnik akceptuje Regulamin konkursu (Regulamin), wyraża zgodę na publikowanie swojej pracy oraz zdjęć z uroczystego rozdania nagród. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt.

Telefon: 17 586 42 32.

Koordynacją konkursu zajmuje się Justyna Uliasz.

Na Laureatów konkursu czekają ciekawe nagrody.

Zachęcamy do wzięcia udziału!