Warsztaty rodzinne - myśliwski świat

ico muzeum regionalne Pałacyk Oborskich po wakacjach kontynuuje cykl weekendowych warsztatów dla całych rodzin. W sobotę 16 września w godzinach 16.00 -18.00 zapraszamy na warsztaty - Myśliwski świat.
W planie spotkanie z myśliwymi, którzy opowiedzą różne ciekawostki specjalnie dla dzieci. Najmłodsi spróbują też rozszyfrować odgłosy zwierząt. Nie zabraknie też części plastycznej, w której wszyscy wykonają wizerunki leśnych zwierząt między innymi przy pomocy „skarbów lasu”.
Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 5-11 lat wraz z opiekunami. Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują na nie telefoniczne zapisy pod numerem 17 586 42 32 Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Warunkiem uczestnictwa w rodzinnych zajęciach jest wyrażenie zgody na wykorzystywanie wizerunku uczestników w celach promocyjnych muzeum.
MysliwiPO