Rodzinne warsztaty archeologiczne

ico muzeum regionalne Muzeum Regionalne w Mielcu zaprasza do wzięcia udziału w Rodzinnych warsztatach archeologicznych, które odbędą się w niedzielę 7 maja 2017 r. w godz. 14.00-16.00 w Pałacyku Oborskich na ul. Legionów 73.
Zajęcia inspirowane są czasową wystawą Archeologiczna autostrada eksponowaną w Pałacyku Oborskich.
W planie warsztatów:
- wyjątkowe zwiedzanie wystawy archeologicznej
- rodzinne przygotowanie glinianych naczyń inspirowanych archeologicznymi eksponatami
- stworzenie przez wszystkich uczestników zajęć nowej archeologicznej autostrady
Zajęcia są płatne 5 zł od osoby. Wszystkie materiały potrzebne do warsztatów zapewnia organizator.
Na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 17 586 42 32 (Iwona Groele). Zapisy są prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, w sobotę 14-18.
Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność telefonicznych zgłoszeń.
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach archeologicznych jest wyrażenie zgody na wykorzystywanie wizerunku uczestników w celach promocyjnych muzeum.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.
warsztatyarch