LEKCJE MUZEALNE W JADERNÓWCE

ico jadernowka beztla Przypominamy, że program lekcji muzealnych dla wszystkich grup wiekowych w "Jadernówce" jest wciąż aktualny i obowiązuje do końca roku szkolnego. Wszystkie wykłady połączone są z prezentacjami multimedialnymi, zajęcia dla najmłodszych grup wiekowych mają charakter interaktywny. Niektóre zagadnienia wzbogacone są o wiadomości najnowsze - np. w wykładzie o historii fotografii jest możliwość omówienia komputerowych programów graficznych do obróbki zdjęć i sposobów archiwizacji zdjęć w archiwach domowych, w przypadku lekcji o korzeniach rodziny i początkach genealogii prezentujemy także komputerowe programy do tworzenia drzew genealogicznych oraz metody analogowe (tradycyjne) sporządzania takich drzew.
Spis wszystkich tematów dostępny jest w zakładce Edukacja na naszej stronie internetowej. Koszt lekcji muzealnej to 2 zł od osoby, w tej cenie jest także zwiedzanie aktualnych wystaw. Zajęcia dla przedszkolaków są bezpłatne.
Dziś prezentujemy wybrane tematy w formie graficznej (wkrótce pozostałe ilustracje) - zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

• COP
  • Genealogia
  • Katy
  • Kobieta na przeomie wiekw