Po rowerowej "Nocy w Muzeum" w Jadernówce

Muzeum Regionalne w Mielcu Oddział Fotograficzny „Jadernówka” dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w organizacji Rowerowej Nocy Muzeum. Firmom: Mulitmedia Polska i Cyclo Centrum oraz F.H. Parkitny dziękujemy za wsparcie rzeczowe  naszej loterii, portalom hej.mielec.pl, starerowery.org i polskanarowery.pl za patronat i promocję naszej imprezy, a Mieleckiej Rowerowej Masie Krytycznej za rzeczywisty „masowy” najazd na „Jadernówkę”. Podziękowanie kierujemy też do tych, którzy wzbogacili nasz program artystycznie: aktorom z Grupy Łukasza Cybulskiego oraz Justynie Gamoń i jej modelkom.

Może nie wszystko udało nam się zrealizować tak, jak byśmy sobie tego życzyli, ale przed nami kolejne Noce Muzeów…. I na koniec dziękujemy wszystkim, którzy gościli u nas w sobotę 19 maja – frekwencja wynosząca ponad 600 osób dowodzi, że mielczanie lubią chadzać do muzeum.

Zdjęcia z wydarzenia:
Noc w Muzeum - Bicykle i cykliści –trochę historii…